čas serveru: 13:57:47

M. F. Janowitzky

Název: Praha

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1873, stav slušný )
rozměr včetně rámu : 114 x 166 cm

Rozměr: 79 x 132 cm

Aktuální cena: 74 000 Kč

Vyvolávací cena: 35 000 Kč

Id aukce: 1464

Příhozy: 41