čas serveru: 15:06:19

Ferdinand Lepie

Název: Neapol

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1861, stav slušný )

Rozměr: 74 x 101 cm

Aktuální cena: 54 000 Kč

Vyvolávací cena: 25 000 Kč

Id aukce: 1465