čas serveru: 14:05:30

Guiseppe de Sanctis

Název: Paříž

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 46 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 1556