čas serveru: 18:18:33

Jožka Ryšavá-Kačírková

Název: Jaro v sadu

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 56 x 70 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Id aukce: 1578