čas serveru: 18:21:15

Trnka

Název: Domorodec

Barevná litografie
( nesignováno, stav perfektní )

Rozměr: 23 x 17 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 1713