Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2016, stav perfektní )
Rozměr: 90 x 80 cm
Aktuální cena: 9 000 Kč
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Id aukce: 1827
9 000 Kč | 07.09.2020 19:48:05 |