Olej / plátno
( signováno vpravo dole, bohatě zdobený rám, stav slušný )
původ Francie
rozměr včetně rámu 113 x 132 cm
Rozměr: 73,5 x 93 cm
Aktuální cena: 15 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 1862