Olej / plátno
( nesignováno, rám plátkové zlato, rentoilováno, stav perfektní )
Rozměr: 79 x 59 cm
Aktuální cena: 24 000 Kč
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Id aukce: 2042