Barevná litografie
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
rozměr ve výřezu 13 x 18 cm
Rozměr: 13 x 18 cm
Aktuální cena: 15 500 Kč
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Id aukce: 2084