Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1921, stav slušný )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 3 600 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 2089
3 600 Kč | 22.10.2020 20:11:48 | |
3 500 Kč | 20.10.2020 20:34:23 |