Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 56, stav slušný )
dvojitý obraz
Rozměr: 36 x 49,5 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 2304
1 000 Kč | 01.12.2020 13:24:50 | Přehozeno limitem |
900 Kč | 23.11.2020 20:44:29 |