čas serveru: 05:28:09

Název: Zátiší s kyticí

Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 66 x 55 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2469