Kombinovaná technika / plátno
( signováno vpravo dole, na zadní straně přípis autora, stav perfektní )
Rozměr: 65 x 50 cm
Aktuální cena: 13 000 Kč
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Id aukce: 2650