čas serveru: 22:37:26

Lískovec

Název: Prodavači melounů

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 62 x 74 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2805