Olej / plátno
( signováno vlevo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )
rozměr včetně rámu 122 x 177 cm
Rozměr: 95 x 150 cm
Aktuální cena: 32 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2835