Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2021, nerámováno, stav perfektní )
Výstavy v letech 1995 – 1997
Rozměr: 70 x 100 cm
Aktuální cena: 11 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 2964