čas serveru: 04:42:03

Radek Baláž

Název: fff se vrací

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2021, nerámováno, stav perfektní )
Výstavy v letech 1995 – 1997

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 11 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 2964