čas serveru: 12:42:42

V. Gottwald

Název: Meandr

Olej / plátno / sololit
( signováno vpravo dole, stav p§vodní )

Rozměr: 40 x 47 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 3009