čas serveru: 06:29:06

Míla Pospíšil

Název: Místo ze Sedlce

Olej / plátno
( žák Otakara Nejedlého, signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 50,5 x 70,5 cm

Aktuální cena: 3 900 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 3016