Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1868, rentolováno, stav původní )
Rozměr: 50 x 40 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 3127