Pastel
( signováno vpravo dole, datováno 42, nově adjustováno, stav perfektní )
dílo získáno z autorovy pozůstalosti
Rozměr: 62,5 x 48 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3147
1 100 Kč | 23.06.2021 14:11:59 | |
1 000 Kč | 22.06.2021 06:52:48 |