Olej / plátno
( signováno vpravo dole, bohatě dekorativní rám, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 75 cm
Aktuální cena: 7 400 Kč
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Id aukce: 3194
7 400 Kč | 24.06.2021 21:06:51 | |
6 900 Kč | 24.06.2021 20:41:44 |