Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2018, stav perfektní )
obraz získán přímo od autora
Rozměr: 60 x 60 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3650