čas serveru: 18:29:07

Jaroslav Šimůnek

Název: Z periferie

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1932, stav původní )

Rozměr: 47 x 68 cm

Aktuální cena: 17 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 3678