čas serveru: 10:25:45

Robert Cook

Název: Beauty at the race II.

Kombinovaná technika / akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2009, stav perfektní )
na zadní straně autorské razítko

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3682