Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu : 53 x 40 cm
číslováno : 4/10
Rozměr: 53 x 40 cm
Aktuální cena: 3 800 Kč
Vyvolávací cena: 3 800 Kč
Id aukce: 3802