Akvarel
( signováno vlevo dole, datováno 36, stav původní )
Rozměr: 30 x 43 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 385
400 Kč | 27.06.2019 08:01:40 | Přehozeno limitem |