Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 1960, stav původní )
Rozměr: 60 x 73 cm
Aktuální cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 750 Kč
Id aukce: 3885
1 800 Kč | 31.01.2022 12:46:46 |