Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1941, kvalitní rám - plátkové stříbro, stav slušný )
rozměr ve výřezu : 43 x 51 cm
Rozměr: 43 x 51 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 3923