čas serveru: 04:28:56

Robert Jiran

Název: Na schůzce

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, datováno 21/10, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 26 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3978

Příhozy: 50