Zinkografie
( signováno vpravo dole, datováno 30, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 9 x 19 cm
Aktuální cena: 2 400 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 399