čas serveru: 19:43:13

Název: Zátiší s kyticí

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, nově rámováno, stav slušný )

Rozměr: 54 x 44 cm

Aktuální cena: 3 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3994