Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 29, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
- ilustrační foto před opravou a čištěním
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 3 200 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4116