Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2022, stav perfektní )
- obraz přímo od autorky
Beata Zamečníková
umělecké jméno Betty
narozena 15.5.1993 v Praze
Od roku 2015 se realizuje v oboru tetování.
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4120
Příhozy: 25