Olej / plátno
( 1909, signováno a datováno vpravo dole, vyčištěno, ve velmi dobrém stavu včetně rámu )
Rozměr: 70 x 60 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Id aukce: 4212
4 000 Kč | 13.04.2022 19:37:23 | |
3 900 Kč | 11.04.2022 10:51:54 |