Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 44 x 31 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 44 x 31 cm
Aktuální cena: 2 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 4309