Olej / plátno
( signováno vpravo dole, nerámováno, stav původní )
Rozměr: 40 x 34 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 4368
300 Kč | 01.05.2022 05:24:29 |