Olej / překližka
( signováno vpravo dole, datováno 1933, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní včetně rámu )
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem, na vyžádání zajistíme odborný posudek
Rozměr: 87 x 70 cm
Aktuální cena: 19 500 Kč
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Id aukce: 4650