čas serveru: 10:24:10

Název: Na návsi

Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 45 x 50 cm

Aktuální cena: 1 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 4682