čas serveru: 14:40:49

Václav Jíra

Název: Přístav

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Václav Jíra (* 17. prosinec 1939 Louny) je český výtvarník, spolu se Zdeňkem Sýkorou, Kamilem Linhartem, Vladislavem Mirvaldem, Janem Valtem, Zdeňkem Ladrou, Jaroslavem Čásou a Miroslavem Kuklou člen Lounské krajinářské školy.

Rozměr: 75 x 80 cm

Aktuální cena: 16 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Id aukce: 4712