Akryl / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 2019, přípis na zadní straně, stav perfektní )
Rozměr: 100 x 70 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 4907