Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1970, stav slušný )
- na zadní straně přípis autora
Stanislav Palatka ( 1941-2021 )
svěží expresionistické dílo vyvedené v pastelových barvách, zajímavé kladení barev v nesouvislých plochách.
- dílo pochází ze sbírky autora
Rozměr: 62 x 55 cm
Aktuální cena: 7 500 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Id aukce: 4936