čas serveru: 16:34:40

Název: Střelecký terč památečný

Malba / dřevo
( nesignováno, druhá polovina minulého století, stav slušný )
průměr 49 cm
Německo

Rozměr: průměr 49 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 4947