čas serveru: 06:24:31

Josef Čapek

Název: Rybníček

Ofsetový tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1933-35, stav původní )

Rozměr: 26 x 34 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4959