čas serveru: 12:29:04

Josef Loukota

Název: Babička

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 33 x 25,5 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5018

1 600 Kč 01.03.2023 21:04:45
1 500 Kč 14.02.2023 03:49:36