Olej / lepenka
( nesignováno, vyřezávaný rám, stav slušný )
Rozměr: 36 x 47 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
17 dnů
19 hodin
2 minut
37 vteřin
Id aukce: 6489
Olej / překližka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
17 dnů
19 hodin
6 minut
37 vteřin
Id aukce: 6490
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
- přípis autora na zadní straně
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
17 dnů
19 hodin
10 minut
37 vteřin
Id aukce: 6491
Olej / plátno
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
17 dnů
19 hodin
14 minut
37 vteřin
Id aukce: 6492
Olej / plátno / sololit
( nesignováno, dekorativní rám, stav slušný )
Rozměr: 47 x 55 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
17 dnů
19 hodin
20 minut
37 vteřin
Id aukce: 6493
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1995, stav slušný )
Rozměr: 35 x 28 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
17 dnů
19 hodin
22 minut
37 vteřin
Id aukce: 6525
Olej / plátno
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
17 dnů
19 hodin
24 minut
37 vteřin
Id aukce: 6495
Bronzová slitina / mramor
( nesignováno, stav slušný )
podstavec: mramor
výška včetně podstavce: výška: 42 cm
Rozměr: výška: 42 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
17 dnů
19 hodin
26 minut
37 vteřin
Id aukce: 6533
Olej / plátno / malířská lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1938, stav slušný )
Rozměr: 37 x 45 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
17 dnů
19 hodin
28 minut
37 vteřin
Id aukce: 6496
Olej / sololit
( signováno dole uprostřed, datováno 14, stav slušný )
- nerámováno
Rozměr: 62 x 34 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
17 dnů
19 hodin
30 minut
37 vteřin
Id aukce: 6530
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
17 dnů
19 hodin
32 minut
37 vteřin
Id aukce: 6539
Olej / plátno
Rozměr: 50 x 61 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
17 dnů
19 hodin
34 minut
37 vteřin
Id aukce: 6497
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 37 x 33 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
17 dnů
19 hodin
36 minut
37 vteřin
Id aukce: 6519
Olej / sololit
Rozměr: 66 x 50 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
17 dnů
19 hodin
38 minut
37 vteřin
Id aukce: 6498
Olej / plátno
Rozměr: 68 x 50 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
17 dnů
19 hodin
40 minut
37 vteřin
Id aukce: 6520
Olej / plátno
Rozměr: 61 x 50 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
17 dnů
19 hodin
42 minut
37 vteřin
Id aukce: 6499
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 54 x 39 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
17 dnů
19 hodin
44 minut
37 vteřin
Id aukce: 6521
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 62 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
17 dnů
19 hodin
48 minut
37 vteřin
Id aukce: 6500
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2019, stav slušný )
Rozměr: 100 x 80 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
17 dnů
19 hodin
50 minut
37 vteřin
Id aukce: 6517
Olej / plátno / deska
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 60 x 80 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
17 dnů
19 hodin
52 minut
37 vteřin
Id aukce: 6501