čas serveru: 12:26:31

Jan Zrzavý

Název: Zátiší

( nesignováno, rámováno Viktor Brůžek, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 8 x 7 cm
publikováno v Katalogu neznámých prací Jana Zrzavého ( Jiří Hlušička 1999 )

Rozměr: 8 x 7 cm

Aktuální cena: 3 700 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 5305