Olej / lepenka
( nesignováno, datováno 15.8.49, vyřezávaný rám, stav slušný )
Rozměr: 35 x 28 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5362