čas serveru: 20:33:10

Karel Langer

Název: Ve žních

Olej / lepenka
( signováno nečitelně vpravo dole, datováno 1938, stav slušný )
na zadní straně štítek
přiložena dobová korespondence přímo od autora

Rozměr: 50 x 69 cm

Aktuální cena: 30 500 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 5419