čas serveru: 23:39:42

Vladimír Komárek

Název: Zvěstování

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 94, stav slušný )
- na zadní straně přípis autora

Rozměr: 65 x 90 cm

Aktuální cena: 85 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Id aukce: 5421

Příhozy: 54